غلامحسین دوست محمدی

 

 

پیشكسوت بوئینی تولید كننده برتر "موسیر" استان اصفهان 

پیشكسوت بوئین و میاندشت 40 هكتار زمین زیر كشت دارد، 28 نوع محصول كشاورزی تولید می كند و تولیدكننده برتر موسیر استان اصفهان است.

به گزارش خبرنگارصادقان، غلامحسین دوست محمدی بازنشسته اصفهان، قریب به ده سال است كه به زادگاه خود شهرستان بوئین و میاندشت نقل مكان كرده و دركنار والدین خود به كار كشاورزی مشغول می باشد.

وی هم اكنون كار كاشت، داشت و برداشت 40 هكتار زمین را در شهرستان بوئین و میاندشت بر عهده دارد و 28 نوع محصول كشاورزی از قبیل : گندم ، ذرت ، برنج ، سیب زمینی ، پیاز ، عدس ، موسیر و ... را از زمین های خود برداشت می كند .
غلامحسین دوست محمدی جانبازدفاع مقدس و برادر دو شهید است. دردوران خدمتش درمسئولیت های گوناگون درجنگ، مناطق و نواحی مقاومت بسیج كارنامه موفقی داشته است. بعد ازبازنشستگی درامركشاورزی نیزموفقیت هایی كسب كرده است. ازطرف سازمان جهاد كشاورزی به عنوان تولیدكننده برتر موسیر در استان اصفهان شناخته شده و از طرف فرماندار و نماینده مردم وسپاه ناحیه بوئین و میاندشت و كانون بازنشستگان استان اصفهان مورد تشویق قرار گرفته است.
این رزمنده دفاع مقدس درباره فعالیت بعد از بازنشستگی و مشكلات بعد ازآن گفت: درسال اول فعالیتم سیب زمینی، جو و ... كشت نموده كه با شرایط نامناسب بازار روبرو شد ولی هیچ گاه از كار خسته و ناراضی و دلسرد نشدم و فعالیت ام را ادامه دادم.
دوست محمدی افزود: دركنارتولید محصولات كشاورزی فعالیت های دیگری را آغاز نمودم كه پرورش شترمرغ، ماهی، گاو و گوسفند ازجمله آنها می باشد. 
این پیشكسوت اصفهانی موفقیت دوران بازنشستگی اش را مدیون همسر خود دانسته و در پایان درتوصیه به همكاران بازنشسته خود اظهار داشت: دوران بازنشستگی فرصتی بسیار خوبی برای همه ما بوجود آورده است. ازاین فرصت باید برای سربلندی كشور و خدمت به مردم استفاده كنیم. ازنارسائی ها، كمبودها و كارشكنی ها نیزنهراسیم.

نمايش محتويات وب