نمايش محتويات وب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

تولید کننده چیس میوه

 

 

 

 

 

 

 

تولید چیپس میوه به همت فرزند بازنشسته آذربایجانی

 

فرزند بازنشسته آذربایجان غربی با سرمایه گذاری خود و خانواده اش كارگاه صنعتی راه اندازی كرده و  "چیپس میوه"  تولید می كند.

به گزارش خبرنگارسایت صادقان، خانم آرزو سلطان زاده فرزند پاسدار بازنشسته، گفت: درسال گذشته با سرمایه گذاری حدود 300 میلیون ریال كارگاه صنعتی تولید چیپس میوه را راه اندازی نمودم و هم اكنون 5 نفر به صورت مستقیم در این كارگاه مشغول فعالیت هستند.

این خانم كارآفرین كه فعالیت خود را با شعاراقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال آغاز كرده است، در باره تولیدات این كارگاه اظهار داشت: ظرفیت تولیدی دستگاه چیپس میوه 300 كیلوگرم است و در هر بازه زمانی 30 تا 40 كیلوگرم چیپس میوه تولید می كنیم.
وی چیپس میوه را جایگزین مناسبی برای چیس و پفك امروزی دانست و گفت: این دستگاه قادر است انواع میوه جات، گوجه فرنگی، پیاز و قارچ را به چیس میوه تبدیل نماید و تولید این نوع محصول تغذیه بسیار مناسبی برای همه مردم و بویژه كودكان می باشد.
این فرزند بازنشسته آذربایجانی غربی، عدم حمایت از تولید و نداشتن بازارمناسب را دو مشكل تولیدی خود دانست و تصریح كرد: انتظار ما از مسئولین این است كه با پرداخت وام های كم بهره از كارمان حمایت كنند و ما را در بازاریابی و فروش محصولات یاری و كمك نمایند.
خانم سلطان زاده در پایان اظهار امیدواری كرد، با حمایت دولت محترم انشاء الله بتوانیم در جهت توسعه تولید، اشتغال جوانان، بیمه كارگران و خانواده  محترم آنها قدم های  موثرتری برداریم.

  

گفت وگو با خانم "آرزو سلطان زاده" تولید کننده چیپس میوه