قهرمان ورزش رزمی كیك بوكسینگ

 

 

 

 

 

کلیک کنید و تصاویر را با ابعاد بزگتر ببینید

 

 

یاسر پُر مِهر

 

 

 

 

درخشش فرزند بازنشسته خوزستانی درعرصه ورزش

كسب7 مدال طلای بین المللی و15 مدال طلای كشوری

فرزند بازنشسته خوزستانی دررشته رزمی كیك بوكسینگ و موی تای قهرمان جهانی است. كسب7مدال طلای بین المللی و15 مدال طلای كشوری حاصل تلاش های چندین ساله این نخبه ورزشی می باشد.

به گزارش خبرنگار سایت صادقان،"یاسرپرمهر" فرزند پاسدار بازنشسته مهرعلی پرمهراست. وی با تلاش و پشتكار خود توانسته دررشته "رزمی كیك بوكسینگ و موی تای" درمسابقات بین المللی و كشور چندین مقام قهرمانی را از آن خود نماید.
این گزارش می افزاید: این قهرمان بهمئی شهرستان بهبهان در15مسابقه كشوری 15مدال طلا و در10مسابقه بین المللی 7 مدال طلا و 3 مدال نقره حاصل تلاش این نخبه ورزشی خوزستانی می باشد.
" پرمهر" درنیمه دوم سال جاری نیزدر بازی‌های ساحلی آسیا در كشورویتنام شركت كرد وبعد از غلبه بر نماینده هند در فینال دانگ به مدال طلای دست یافت. وی در این دوره از مسابقه  توانست هشتمین مدال طلای ایران را كسب نماید.
این فرزند بازنشسته خوزستانی، متولد 1371 شهر بهمئی شهرستان بهبهان است. تحصیلاتش دیپلم و ورزش رزمی كیك بوكسینگ و موی تای را از سال 1385 آغاز نموده است.
گزارش خبرنگار سایت صادقان می افزود، "پرمهر" با تلاش‌های شخصی خود و با تمرینات مداوم و استفاده از دانش و تجارب مربیان بومی در سال 1392به اردوی تیم ملی كشورراه یافت.
وی برای راهیابی به تیم ملی مراحل سختی را پشت سر گذاشت و دراردوهای تیم ملی شركت فعالانه‌ای داشت و توانست با اثبات داشته‌های خود به مربیان تیم ملی خود را به تیم اعزامی جهانی برساند.
در اولین حضور خود در مسابقات جهانی كه اواسط اردیبهشت  2014 میلادی در جزیره "لنكاوی مالزی برگزار شد به مدال ارزشمند نقره دست یافت. او توانست با  استعداد فوق العاده اش در این رشته ورزشی  افتخارات زیاد با مدالهای رنگارنگ كشوری ، قاره ای و جهانی بدست آورد و مایه افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی و خیل عظیم پاسداران بازنشسته گردد.

جدول افتخارات قهرمان ورزش رزمی "كیك بوكسینگ"

ردیف

شرح مقام

سطح مسابقات

محل مسابقات

1

مقام دوم كسب مدال نقره موی تای

قهرمانی جهانی 2014

مالزی

2

مقام اول مدال طلا

قهرمانی بین المللی 2015

تهران

3

مقام اول مدال طلا

قهرمانی جهانی 2015

انتالیای تركیه

4

15 مقام اول كشوری موی تای و كیك بوكسینگ

15 مدال طلای سالهای مختلف

ایران

5

كسب سهمیه مقام اول  بیح گمیس مدال طلا

جهانی 2016

ویتنام - كورتورنز

6

مقام دوم مدال نقره

بین المللی 2015

تهران

7

مقام اول مدال طلا

ساحلی 2016

ویتنام - دانانگ

8

مقام اول مدال طلا

اصاب كهب 2016 موی تای

تركیه

9

مقام اول مدال طلا

جهانی 2016 stroot

تركیه

10

مقام دوم مدال نقره

جهانی موی تای 2016

مالزی

11

مقام اول مدال طلا

آسیائی 2016 stroot

اصفهان